Nagroda za sesje!

Nagroda za sesje!

 

28 czerwca 2018

Dzisiaj dowiedziałam się, że zaliczyłam ostatni egzamin. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak jestem szczęśliwa. Przede mną 3 miesiące zabaw, przyjemności i ruchania! Oczywiście postanowiłam uczcić ten jakże wspaniały dzień. Zostałam zaproszona na parapetówkę do kolegi. Jakże nie mogłam tego przyjąć? Ładny dom na przedmieściach Wrocławia. Mnóstwo miejsca i pokoi. Ostro się tam bawiłam. Tyle mogę zdradzić 😀

 

ZAWOJUJE ŚWIAT!

 

Na imprezę postanowiłam ubrać się solidnie. Co to znaczy solidnie? Chciałam, żeby ruchali mnie wzrokiem. Wybrałam czarną sukienkę z podkreślonym dekoltem. Plecy były gołe, a na brzuchu miałam trzy niewielkie nacięcia odkrywające moją zgrabną sylwetkę. A,moja pupa? Ona była wisienką na torcie 😀

Musiała być podkreślona. Myślę, że to mój największy atut. Zgrabnym tyłkiem można zrobić karierę w tych czasach (i nie chodzi mi wcale o porno).

Po kilku godzinach przygotowań chciałam wyjść z domu, gdy nagle zatrzymał mnie ojciec wraz z matką.

Zaczęła oczywiście matka:

M: Spójrz jak ona wygląda mężu. Co nasza Gosia robi ze sobą!

T: Nigdzie nie pójdziesz tak ubrana! Pół tyłka ci widać!

Kłótnia z nimi zajęła mi 10 minut. Oczywiście jak zawsze musieli mi w końcu odpuścić. Matka powiedziała na końcu, że będzie się za mnie modlić bo mi to już całkowicie w głowie się poprzewracało.

„Jak jakaś ladacznica” – usłyszałam  wychodząc z domu

Rodzice mnie nie rozumieją. Ja uwielbiam sex i nie zamierzam go sobie odmawiać. Kolejna sprawa to moi partnerzy. Praktycznie wszyscy mają spore sukcesy na koncie i jeszcze więcej kasy. Nie wierzę, że bogaty prezes przenosi choroby weneryczne. Jest zbyt mądry by się nie zabezpieczać.

 

Gdzieś we Wrocławiu …

 

Wsiadłam do taksówki i po 30 minutach byłam w wyznaczonym miejscu. W trakcie całej drogi taksówkarz lampił się na moje cycki. Widziałam jak się ślini. Ogólnie był całkiem niezły. Silne ramiona. Myślałam przez moment żeby mu dać ale czegoś jednak zabrakło. Najważniejsze, że trochę mnie podniecił 😛

Rozpalona wpadłam na teren posiadłości. Piękny ogród otaczający dom działał na moje zmysły.

 

Jak nie spodoba mi się pokój to jest sporo krzaków wokół domu- pomyślałam

 

Zapukałam do drzwi. Przez chwilę nasłuchiwałam jak ktoś powoli schodzi z góry. Drzwi się otworzyły.

+ Dzień dobry pięknej pani – moim oczom ukazał się mężczyzna przed 50, bardzo przystojny

– Dzień dobry panu, czy jest Adrian? – zapytałam swoim niewinnym dziewczęcym głosem

+ Proszę wejść, syn wkrótce wróci. Pojechał po kogoś.

Niepewnym krokiem weszłam do domu. Oczywiście udawałam niepewną. Po co się popisywać na starcie.

+ Może zrobię pani kawe? – zapytał, a ja zdałam sobie sprawę, że jestem pierwszą osoba która pojawiła się na tej imprezie

– Poproszę – powiedziałam i zaczęłam oglądać dom

Po chwili przyszedł z kawą i wspólnie usiedliśmy. Zaczęliśmy rozmawiać o książkach które tak lubię. Facet był zaskoczony, że tak młoda dama zdaje sobie sprawę z potęgi która jest w książkach. Zaczął mnie wypytywać skąd znam Adriana oraz o mój strój.

+ Adrian będzie onieśmielony, zaczynam mu zazdrościć – powiedział i zaczęliśmy się śmiać

Nagle pojawił się Adrian razem z jakąś laską. Była ubrana jeszcze śmielej niż ja. Aż poczułam zazdrość oglądając jej kieckę.

 

Nieźle zapowiada się imprezka

 

Po chwili wpadło jeszcze 8 osób. Ojciec Adriana zniknął i zaczęliśmy pić.

+ Za zdaną sesję – krzyknęła jedna z dziewczyn

To był pierwszy shot, tak to będę nazywać. Shoty czyli szybkie, mocne kieliszki alkoholu.

Po dwóch godzinach picia spora część towarzystwa zaczęła odpadać. Dwie osoby poszły się ruchać do pokoju i zostałam ja, Adrian i półnaga zdzira.

Zaczęła się wokół niego kręcić. Nie mogłam go stracić. Wytypowałam go na dzisiejszą noc. Zbliżyłam się do niego i położyłam swoją rękę na jego rozporku. Zaczął się do mnie uśmiechać.

+ Adrianek będzie kochał mnie, zostaw go zdziro – usłyszałam od tępej blondynki

– Dzisiaj zdałam sesje, jestem ambitną i silną dziewczyną! Spierdalaj tapeciaro – odpowiedziałam jednym tchem

Rzuciła się na mnie i zaczęłyśmy się szarpać. Adrian był nawalony i ciężko było o kontakt. Nagle pojawił się jego ojciec. Rozdzielił nas i kazał iść mi do innego pokoju. Nie wiem dlaczego dokładnie mi ale dobrze się złożyło.

Po chwili wpadł do pokoju jego ojciec. Usiadł obok mnie i zaczął mnie przepraszać. Mówił, że mu wstyd za syna i nie może się nadziwić jak znalazł tak elokwentną osobę. Położył mi rękę na nodze i zaczął się przystawiać. Zrobiło mi się dziwnie. Byłam mocno nawalona ale dobrze kontaktowałam. Powiedziałam mu, że chcę spać z Adriankiem.

Uśmiechnął się i po chwili przyprowadził mi Adriana. Ten się położył obok mnie. Zaczęłam rozpinać mu rozporek. Ciekawiło mnie co tam ciekawego ma. Wyskoczył malutki penisek. Niestety nie stał. Spojrzałam na Adriana, a ten śpi.

Usłyszałam dźwięk za sobą. Ojciec masturbował się patrząc na moje poczynania. Miał ogromnego, dobrze unerwionego fiuta. Szybko zrobiłam się mokra.

 

Adrianka dzisiaj nie ujadę ale mam dojrzalszego

 

Zdjęłam stringi i zaczęłam odpływać. Po chwili poczułam jak wchodzi prosto w moją muszelkę. Wydawało mi się, że obraca mnie na plecy i zaczyna powoli posuwać mój tyłek. Cała drżałam. Pamiętam jak doszedł po raz pierwszy. Wytarł świeżą spermę o mój pośladek. Czułam jak powoli spływa po mnie. Złapał mnie za nogi i przesunął w dół. Zaczął pieścić moje cycki, a ja wtedy zaczęłam głęboko oddychać. Uwielbiam jak ktoś mi liże piersi. Czułam jak jego język penetruje moją szparkę. Doszłam. Pamiętam to doskonale.

 

Obudziłam się rano. Obok mnie leżał Adrian. Nie było widać jego ojca. Byłam rozebrana i czułam ból w tyłku. Spojrzałam na pośladki. Resztki po spermie dalej tam były.

 

Zabawiłam się ostro ale wiem jedno. Zasłużyłam na to. Raz na jakiś czas można się napić i z kimś przespać.

Czyżbym się myliła? 😀

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *