Rżnięcie z dojrzałym!

Rżnięcie z dojrzałym!

 

Ostatnio na siłowni przydarzyła mi się ekscytująca historia. Ćwiczyłam gdy nagle do siłowni wszedł prawdziwy facet. Na oko 1.85 wzrostu, 45 lat i dobrze umięśnione ciało. Gdy przechodził powiedział mi „Cześć”, a ja zauroczona odpowiedziałam to samo.

Po chwili wyszedł z szatni i zaczął rozgrzewkę. Obserwowałam jak jego mięśnie się naprężają i zaczęłam się zastanawiać jakiego to on musi mieć penisa. Po chwili zaczął ćwiczenia na plecy, a ja niezdarnie zaczęłam udawać, że nie wiem co robię. Wzięłam ciężarek i coś z nim kombinowałam. Po niecałej minucie udawania usłyszałam ten silny, męski głos:

+ Może ci pomóc?

Obróciłam i uśmiechnęłam się.

– Z chęcią skorzystam z pana pomocy.

Podszedł do mnie i złapał mnie za rękę. Zaczął pokazywać w powietrzu jak to powinno się robić. Czułam zapach jego perfum, a gdy moja ręka otarła się o jego obrączkę zaczęłam odczuwać ogromną satysfakcje. Był to dopiero początek zabawy 😀

Byłam na tyle podjarana, że poprosiłam go o wytłumaczenie mi kilki innych ćwiczeń. W jednym z nich stał za mną, a ja oparta o jego klatę robiłam barki. Czułam na sobie jego oddech, był bardzo nierówny. Wiedziałam, że mu się podobam. Spojrzałam na jego twarz i zobaczyłam ten uśmiech. Był dumny z siebie.

Nie mogłam się powstrzymać, gdy nastała przerwa, a on dalej za mną stał zaczęłam dotykać jego rąk.

 

Początkowo niezdarnie lecz po chwili już wiedział, że go prowokuje…

 

Spojrzałam na niego i wyczułam zawahanie. Odtrącił moją dłoń i powiedział:

+ Jestem żonaty, a ty chyba niepełnoletnia. Dajmy sobie spokój.

Dostrzegłam kropelki potu na jego twarzy i go do siebie przyciągnęłam. Byliśmy sami w tej części siłowni, a ja miałam ochotę possać jego twardego penisa. Zaczęłam dotykać go po genitaliach. Był naprężony i gruby. Bardzo się podnieciłam.

 

On tego pragnął ale nie chciał przyznać…

 

Dotknęłam jego twarzy i powiedziałam:

+ Może chociaż jakiś całus?

Zadrżał, a ja zbliżyłam moje usta do jego i go z czułością pocałowałam. W tym samym momencie moja dłoń poszła na dół. Wsadziłam palce pod jego spodenki. Natychmiast do mnie przywarł. To co go powstrzymywało już odeszło. Zaczęliśmy się lizać. dotykałam jego słodkiej twarzy wizualizując jak będzie mnie rżnął.

Byliśmy w siłowni więc zaproponowałam (ciągle w jego silnym uścisku), że powinniśmy iść do jakiegoś auta. Puścił mnie, złapał za rękę i po chwili byliśmy na parkingu przed siłownia.

+ Wskakuj dupeczko! Tak cię będę ruchał, że … oj dziewczyno!

Weszliśmy do jego Lexusa. Rzuciłam się od razu do jego kolan. Rozpięłam rozporek i moim oczom ukazał się największy penis jakiego do tej pory widziałam, a było ich sporo. Otworzyłam usta i zaczęłam go lizać. Facet dotykał mnie wtedy po główce. Całowałam jego genitalia, a on zaczął zdejmować ze mnie ubrania. Uśmiechnięta i niewyżyta postanowiłam się na niego nadziać. Wyciągnęłam penisa i twardo, przy jego pomocy się nadziałam. Złapał mnie biodra i przywarł do moich piersi. Lizał je delektując się ich zapachem.

Zaczęłam go ujeżdżać, a trwało to godzinę. Kiedy zaczęłam dochodzić on mnie zatrzymał. Czekaliśmy chwilę po czym gruby penis zaczął ponownie wirować. Po chwili ustawił mnie przodem do kierownicy i zaczął bawić się moim drugim otworem. Nie wiem ile to trwało bo zamknęłam oczy by spotęgować odczucia (Kto liczy czas w trakcie sexu? :D).

Na końcu ponownie nadział moją muszelkę. Poczułam gorącą spermę wewnątrz mnie. Chciał wyjść ale go zatrzymałam. Poczułam cały ładunek i sama doszłam oparta o jego dobrze wyćwiczoną klatę 😀

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *